pompy ciepła, klimatyzacja dla domu firmy, rekuperacja , fotowoltaika

+48 222 66 22 97

Zestaw z pompą ciepła MAGIS PRO 9 V2 M 300 B50

 

1.Kompletny system dedykowany dla domów nowych i modernizowanych, o zapotrzebowaniu na szczytową moc grzewczą do ok.9 kW

 

2. Grzałka elektryczna 3kW montowana w jednostce wewnętrznej pozwala na pokrycie niedoborów mocy pompy ciepła w przypadku ekstremalnie niskich temperatur powietrza zewnętrznego.

 

3. Zasobnik 300l z wbudowaną grzałką elektryczną 2,25 kW pozwala na zapewnienie komfortu c.w.u. dla 4-5 osobowej rodziny.

 

4.Bufor c.o. o pojemności 50L w komplecie powiększa pojemność instalacji hydraulicznej budynku, magazynując energię konieczną do odszraniania parownika pompy ciepła. Bufor zapewnia prawidłową pracę układu. Możliwość wykorzystania bufora jako sprzęgła hydraulicznego, przystosowany do montażu na ścianie lub podłodze.

 

5. Sterownik DOT MATRIX pozwala na programowanie oraz kontrolowanie parametrów pracy systemu.

Zalety:

 

  • Ochrona – układ hydrauliczny zabezpieczony jest przed zamarzaniem, ponieważ w całości znajduje się w pomieszczeniu; dzięki temu Magis Pro nie wymaga stosowania dodatkowego, „krótkiego” obiegu glikolowego.

 

  • Wysoka oszczędność – zastosowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają pracę pompy ciepła nawet przy temperaturze zewnętrznej - 25C.

 

  • Uniwersalne rozwiązanie – Magis Pro to rozwinięcie rozwiązań z wykorzystaniem urządzeń typusplit. Szczególnie dobrze sprawdza się w nowym budownictwie o zwiększonej termoizolacyjności, alezdaje również egzamin w już istniejących budynkach. Maksymalna temperatura zasilania dla tego rozwiązania to 65oC.

 

  • Łatwa instalacja – jednostka zewnętrzna jest mniejsza niż standardowa hydrauliczna pompa ciepła, dając tym samym większą elastyczność przy wyborze miejsca montażu urządzenia.  

 

 

Pompa ciepła Magis Pro

 

Magis Pro

Pompa ciepła powietrze-woda typu split

 

Jednym z proponowanych przez Immergas rozwiązań jest Magis Pro V2. To powietrzna pompa ciepła typu split składająca się z jednostki zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej. Zasada działania tego typu pompy jest taka sama, jak w pompach typu monoblock, natomiast różnica kryje się w budowie urządzenia. W pompach Magis Pro hydrauliczna część układu jest oddzielona od układu chłodniczego i umieszczona w jednostce wewnętrznej. Jednostka wewnętrzna realizuje wymianę ciepła między jednostką zewnętrzną (układ chłodniczy) a instalacją grzewczą. W porównaniu do pomp ciepła typu monoblock układ hydrauliczny zabezpieczony jest przed zamarzaniem, ponieważ w całości znajduje się w pomieszczeniu. Co więcej, rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -25°C. Maksymalna temperatura na zasilaniu z pompy ciepła wynosi 65°C. Urządzenie wyposażone zostało w technologię inwerterową oraz posiada możliwość pracy w trybie ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń.

Pompy ciepła ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

Pobierz Katalog Pomp Ciepła Immergas

ferroli produkcja włoska

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż fotowoltaiki, panele fotowoltaiczne w miastach:

 

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż pomp ciepła w miastach:

 

wentotech@gmail.com

 

Regon: 146832760

NIP: 7611508234

 

Marii Dąbrowskiej 3/6, 06-300 Przasnysz

 

tel kom 607 785 611
(bezpośredni kontakt do właściciela

 

tel +48 222 66 22 97
(centrala przełączy do dostępnego specjalisty)

 

Kontakt