czyszczenie i napełnianie instalacji c.o
czyszczenie i napełnianie instalacji c.o
czyszczenie i napełnianie instalacji c.o

Pompy Ciepła SEVRA idealny kompromis miedzy jakością a ceną. Nie przepłacaj za markowy sprzęt szkoda Twoich pieniędzy. Jeśli oczekuje szybkiego zwrotu inwestycji to właśnie Pompa Ciepła marki SEVRA jest dla Ciebie. Gwarancja 3 lata. Przystępna cena.

Zalety Pomp ciepła Sevra

Funkcja Fast DHW

Termin DHW pochodzi z języka angielskiego i oznacza „domestichot water”, czyli nic innego jak ciepła woda użytkowa. W przypadku pompy ciepła SEVRA funkcja służy do wymuszenia pracy systemu w trybie CWU, w sytuacji, w której użytkownik pilnie potrzebuje ciepłej wody.

funkcja Fast DHW

Funkcja WIFI

Pompy ciepła SEVRA w standardzie posiadają wbudowany moduł WI-FI. Sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji jest proste i przyjemne. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji i daje możliwość podglądu parametrów pracy oraz sterowania urządzeniem poprzez telefon lub tablet.

Smart Grid Ready

Pompy Sevra zgodnie z etykietą SGReady mają możliwość podłączenia, poprzez odpowiednie układy sterowania, w inteligentną sieć elektryczną.

Tryb wakacyjny

Gdy użytkownik wyjeżdża na wakacje, funkcja urlopu może być używana do ochrony urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi mrozem w zależności od klimatu. Gdy funkcja urlopu jest aktywna, urządzenie będzie pracować w trybie ogrzewania lub CWU z niską zadaną temp.(Domyślnie: 25oC, zakres: 20-25oC) w ustawionym okresie.

funkcja smart sevra

Pracuje do -25°C

Sprawność i funkcjonowanie pompy ciepła zależy od temperatury zewnętrznej. Nie ma jednak zagrożenia, że mroźna zima pozbawi nas ogrzewania. System grzewcze bazujące na pompach ciepła funkcjonują w cyklu całorocznym. Pompy ciepła SEVRA pracują optymalnie przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C.

Pompa wodna o wysokiej wydajności

W pompach Sevra zastosowana została pompa wodna o wysokości podnoszenia 9m, dzięki czemu w przeważającej ilości instalacji nie ma potrzeby zastosowania dodatkowej zewnętrznej pompy obiegowej, obniżamy tym samym koszt inwestycyjny instalacji.

Sterowanie dwiema strefami

Funkcja pozwala przygotować różny parametr temperaturowy dla dwóch niezależnych obiegów centralnego ogrzewania np. ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Jest to niezwykle wygodna i funkcjonalna opcja umożliwiająca szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury w różnych pomieszczeniach.

sterowanie dwoma niezależnymi odbiegami ogrzewania pompy ciepła

Funkcja Anti-Freeze

Program zapobiegający zamarzaniu chroni części hydrauliczne przed uszkodzeniem. Funkcja ochrony przed zamarzaniem ma najwyższy priorytet w porównaniu z innymi funkcjami, z wyjątkiem funkcji testu wydajności.

Program zapobiegający zamarzani uchroni części hydrauliczne przed uszkodzeniem. Funkcja ochrony przed zamarzaniem ma najwyższy priorytet w porównaniu z innymi funkcjami, z wyjątkiem funkcji testu wydajności
obraz przedstawia szczęśliwą rodzine

Odkryj szeroki wachlarz funkcji

Czynnik chłodniczy R32

Pompy ciepła SEVRA pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim współczynnikiem GWP, co oznacza, że nie niszczy warstwy ozonowej. Kupując te urządzenia mamy gwarancję, że wybieramy najbezpieczniejsze rozwiązania zarówno dla nas jak i dla środowiska naturalnego.

 

Pompy ciepła SEVRA pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim współczynnikiem GWP,co oznacza, że nie niszczy warstwy ozonowej. Kupując te urządzenia mamy gwarancję, że wybieramy najbezpieczniejsze rozwiązania zarówno dla nas jak i dla środowiska naturalnego

ZAPYTAJ O CENĘ Z MONTAŻEM

Pobierz Katalog Sevra

ZAPYTAJ O CENĘ Z MONTAŻEM

czyszczenie instalacji c.o

607 785 611 

montaż klimatyzacji i pomp ciepła