pompy ciepła, klimatyzacja dla domu firmy, rekuperacja , fotowoltaika

+48 222 66 22 97

ZAPYTAJ O CENĘ Z MONTAŻEM

Pobierz Katalog Sevra

ZAPYTAJ O CENĘ Z MONTAŻEM

Pompy ciepła SEVRA pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim współczynnikiem GWP,co oznacza, że nie niszczy warstwy ozonowej. Kupując te urządzenia mamy gwarancję, że wybieramy najbezpieczniejsze rozwiązania zarówno dla nas jak i dla środowiska naturalnego

Czynnik chłodniczy R32

Pompy ciepła SEVRA pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim współczynnikiem GWP, co oznacza, że nie niszczy warstwy ozonowej. Kupując te urządzenia mamy gwarancję, że wybieramy najbezpieczniejsze rozwiązania zarówno dla nas jak i dla środowiska naturalnego.

 

Odkryj szeroki wachlarz funkcji

obraz przedstawia szczęśliwą rodzine
Program zapobiegający zamarzani uchroni części hydrauliczne przed uszkodzeniem. Funkcja ochrony przed zamarzaniem ma najwyższy priorytet w porównaniu z innymi funkcjami, z wyjątkiem funkcji testu wydajności

Funkcja Anti-Freeze

Program zapobiegający zamarzaniu chroni części hydrauliczne przed uszkodzeniem. Funkcja ochrony przed zamarzaniem ma najwyższy priorytet w porównaniu z innymi funkcjami, z wyjątkiem funkcji testu wydajności.

sterowanie dwoma niezależnymi odbiegami ogrzewania pompy ciepła

Sterowanie dwiema strefami

Funkcja pozwala przygotować różny parametr temperaturowy dla dwóch niezależnych obiegów centralnego ogrzewania np. ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Jest to niezwykle wygodna i funkcjonalna opcja umożliwiająca szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury w różnych pomieszczeniach.

Pompa wodna o wysokiej wydajności

W pompach Sevra zastosowana została pompa wodna o wysokości podnoszenia 9m, dzięki czemu w przeważającej ilości instalacji nie ma potrzeby zastosowania dodatkowej zewnętrznej pompy obiegowej, obniżamy tym samym koszt inwestycyjny instalacji.

Pracuje do -25°C

Sprawność i funkcjonowanie pompy ciepła zależy od temperatury zewnętrznej. Nie ma jednak zagrożenia, że mroźna zima pozbawi nas ogrzewania. System grzewcze bazujące na pompach ciepła funkcjonują w cyklu całorocznym. Pompy ciepła SEVRA pracują optymalnie przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C.

funkcja smart sevra

Tryb wakacyjny

Gdy użytkownik wyjeżdża na wakacje, funkcja urlopu może być używana do ochrony urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi mrozem w zależności od klimatu. Gdy funkcja urlopu jest aktywna, urządzenie będzie pracować w trybie ogrzewania lub CWU z niską zadaną temp.(Domyślnie: 25oC, zakres: 20-25oC) w ustawionym okresie.

Smart Grid Ready

Pompy Sevra zgodnie z etykietą SGReady mają możliwość podłączenia, poprzez odpowiednie układy sterowania, w inteligentną sieć elektryczną.

Funkcja WIFI

Pompy ciepła SEVRA w standardzie posiadają wbudowany moduł WI-FI. Sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji jest proste i przyjemne. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji i daje możliwość podglądu parametrów pracy oraz sterowania urządzeniem poprzez telefon lub tablet.

funkcja Fast DHW

Funkcja Fast DHW

Termin DHW pochodzi z języka angielskiego i oznacza „domestichot water”, czyli nic innego jak ciepła woda użytkowa. W przypadku pompy ciepła SEVRA funkcja służy do wymuszenia pracy systemu w trybie CWU, w sytuacji, w której użytkownik pilnie potrzebuje ciepłej wody.

Zalety Pomp ciepła Sevra

Pompy Ciepła SEVRA idealny kompromis miedzy jakością a ceną. Nie przepłacaj za markowy sprzęt szkoda Twoich pieniędzy. Jeśli oczekuje szybkiego zwrotu inwestycji to właśnie Pompa Ciepła marki SEVRA jest dla Ciebie. Gwarancja 3 lata. Przystępna cena.

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż fotowoltaiki, panele fotowoltaiczne w miastach:

 

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż pomp ciepła w miastach:

 

wentotech@gmail.com

 

Regon: 146832760

NIP: 7611508234

 

Marii Dąbrowskiej 3/6, 06-300 Przasnysz

 

tel kom 607 785 611
(bezpośredni kontakt do właściciela

 

tel +48 222 66 22 97
(centrala przełączy do dostępnego specjalisty)

 

Kontakt