pompy ciepła, klimatyzacja dla domu firmy, rekuperacja , fotowoltaika

+48 222 66 22 97

Klimatyzacja Mława to obecnie coraz chętniej stosowany sposób na utrzymanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu. Jednak poza tą główną funkcją ma za zadanie również utrzymanie dobrej jakości powietrza. Odpowiada za to system filtrów, dzięki którym z domu znikają niechciane drobnoustroje i pyłki, mogące szkodzić mieszkańcom. Coraz chętniej jednak klimatyzacji Mława używa się także zimą - w celu ogrzania mieszkania. Trzeba jednak pamiętać, że cały system powinien być regularnie serwisowany, aby mieć pewność, że będzie prawidłowo funkcjonował. Z tych względów nasza firma Wentotech poleca swoje usługi mieszkańcom Mławy lub okolic, którzy chcą mieć pewność, że klimatyzacja będzie zawsze sprawna.

 

Klimatyzacja, Mława

 

Jedną z podstawowych funkcji dzisiejszych systemów klimatyzacji Mława jest chłodzenie mieszkania w upalne dni. Wiąże się to jednak z powstawaniem wilgoci, której nadmiar może być niekorzystny dla budynku, jak i dla mieszkańców. Ponadto stanowi ona czynnik korzystnie wpływający na rozwój mikroorganizmów.

W naszej ofercie znajduje się usuwanie nadmiaru powstającej wilgoci. Co więcej, czyścimy również wszystkie elementy klimatyzacji Mława. Powietrze bowiem niesie ze sobą zarodniki grzybów, bakterie i inne zanieczyszczenia, które osadzają się na przykład na łopatkach. Czyszczenie oraz wymiana filtrów to również bardzo ważne czynności, jakie regularnie wykonujemy dla naszych klientów.

 

Naprawa klimatyzacji, Mława

 

Jeżeli klimatyzator nie będzie regularnie poddawany konserwacji, może dojść do jego zagrzybienia. To szczególnie niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ wydmuchiwane powietrze zawierające drobnoustroje oraz zarodki grzybów może szkodzić zarówno domownikom, jak i domowym pupilom. Ważne jest więc, aby taką klimatyzację regularnie czyścić. Nasza firma robi to na różne sposoby. Jednym z nich jest metoda piankowa. Polega na tym, że parownik, czyli element klimatyzatora, spryskuje się specjalną, grzybobójczą pianką. Naprawa klimatyzacji Mława jest dostępna na każdą kieszeń!

 

Oferujemy również odgrzybianie ozonem, który skutecznie zabija i usuwa wszystkie znajdujące się w systemie klimatyzacji mikroorganizmy. Ostatni sposób na odgrzybianie stanowi metoda ultradźwiękowa. Specjalny płyn, który jest wtłaczany do klimatyzacji, poddaje się następnie działaniu ultradźwięków zmieniających go w parę. Ta z kolei skutecznie usuwa znajdujące się w systemie grzyby, a także inne drobnoustroje. Naprawa klimatyzacji Mława przebiega bardzo sprawnie, oraz terminowo - przekonaj się sam.

 

Klimatyzacja, Mława

 

W naszej ofercie znajduje się także czyszczenie i mycie skraplaczy. To element znajdujący się na zewnątrz budynku, który jest również narażony na zanieczyszczenia. Mogą one spowodować powstanie niepożądanej warstwy izolacji cieplnej, co znacząco wpłynie na zmniejszenie efektywności klimatyzatora. Co więcej, zajmujemy się również czyszczeniem, naprawą oraz dezynfekcją jednostek wewnętrznych, w tym bardzo ważnego parownika, gdzie osadza się woda. Nasze usługi wybrało już wielu klientów. 

Oferujemy korzystną cenę, za jaką klienci otrzymują profesjonalną usługę montażu lub naprawy klimatyzacji Mława. Zatrudniamy samych fachowców, którzy skrupulatnie i rzetelnie podchodzą do swojej pracy.

Klimatyzacja

(naprawa klimatyzacji) Mława

Klimatyzacja Mława - Wentotech

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż fotowoltaiki, panele fotowoltaiczne w miastach:

 

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż pomp ciepła w miastach:

 

wentotech@gmail.com

 

Regon: 146832760

NIP: 7611508234

 

Marii Dąbrowskiej 3/6, 06-300 Przasnysz

 

tel kom 607 785 611
(bezpośredni kontakt do właściciela

 

tel +48 222 66 22 97
(centrala przełączy do dostępnego specjalisty)

 

Kontakt