czyszczenie i napełnianie instalacji c.o
czyszczenie i napełnianie instalacji c.o
czyszczenie i napełnianie instalacji c.o
Fotowoltaika Pułtusk - Wentotech

Fotowoltaika Pułtusk

Stosowanie rozwiązań fotowoltaicznych jest znane i cenione od lat. Najnowsze technologie oraz zmysł techniczny konstruktorów sprawiają, że możliwości z każdym dniem są coraz szersze w tym zakresie. Fotowoltaika zakłada wykorzystanie energii pozyskanej ze słońca w taki sposób, aby móc uzyskać prąd elektryczny, który będzie mógł zostać spożytkowany na potrzeby domu. Stanowi to zdecydowanie bardziej sprzyjającą środowisku naturalnemu alternatywę niż elektrownie węglowe. Fotowoltaika Pułtusk cechuje się energią pozyskiwaną w całkowicie naturalny sposób!


Fotowoltaika, Pułtusk - energia elektryczna z natury


Energia, którą pozyskują poszczególne panele słoneczne, przetwarzana jest za sprawą tzw. falownika. Element ten sprawia, że możliwe jest wykorzystywanie prądu stałego pozyskanego ze słońca. Urządzenie to ma małe rozmiary, ale otrzymało kluczowe zadanie, gdyż przekształca energię w prąd przemienny, który może zostać wykorzystany do zasilania sprzętu w domu.

 

Mikroinstalacje PV składają się z niewielkiej ilości modułów. Tego typu rozwiązania cechują się niewielką mocą, ponieważ wartość ta osiąga maksymalnie 10 kW. Jest to znakomita inwestycja zarówno dla gospodarstwa domowego, jak i firmy. W ciągu kilku lat zakup się zwraca, a dalej stanowi czysty zysk dla właściciela. Niezbędne jest jednak odpowiednie dobranie wszelkich parametrów w taki sposób, aby ilość pozyskiwanej energii odpowiadała potrzebom mieszkańców konkretnego budynku. Fotowoltaika Pułtusk gwarantuje energetyczną niezależność.

 

W naszej ofercie można znaleźć liczne rozwiązania, które pozwalają na korzystanie z zielonej energii w swoim gospodarstwie domowym. Odpowiedni projekt sprawia, że istnieje możliwość dokładnego obliczenia zużycia prądu. W zależności od konkretnych potrzeb realizujemy rozmieszczenie paneli zarówno na dachach prostych, skośnych, jak i na gruncie. Sporym atutem naszej działalności jest także wizualizacja danej instalacji na konkretnym budynku. To pozwala klientowi na dokładne określenie tego, w jaki sposób moduły będą prezentowały się na dachu. Obliczamy także odpowiedni kąt, który przynosi najlepsze efekty w postaci maksymalnej ekspozycji na słońce w ciągu roku.


Fotowoltaika, Pułtusk - duże doświadczenie w pozyskiwaniu zielonej energii


Jesteśmy specjalistami, którzy działają już od pewnego czasu na rynku. Dzięki licznym współpracom mieliśmy szansę pomóc wielu rodzinom we wprowadzeniu rozwiązań pozwalających na korzystanie z zielonej energii w domach. Były to różnorodne instalacje, jednak od wielu lat największym zainteresowaniem, które stale rośnie, cieszy się fotowoltaika. Pułtusk jest miejscem Twojego zamieszania? Świetnie się składa, gdyż właśnie w tych okolicach najczęściej świadczymy nasze usługi. Fotowoltaika Pułtusk serdecznie zaprasza do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

czyszczenie instalacji c.o

607 785 611 

montaż klimatyzacji i pomp ciepła