pompy ciepła, klimatyzacja dla domu firmy, rekuperacja , fotowoltaika

+48 222 66 22 97

Wybór systemu ogrzewania nigdy nie jest łatwy. Składa się na niego wiele czynników, między innymi powierzchnia budynku. Muszą się z nim mierzyć zarówno inwestorzy, którzy już posiadają system grzewczy, jak i osoby na etapie planowania. Istnieje wiele sposobów ogrzewania. Niestety, najpopularniejszy nadal stanowią tzw. kopciuchy, czyli piece węglowe, które jednak przyczyniają się do powstawania gazów cieplarnianych, a co za tym idzie - ocieplenia klimatu. Coraz częściej wybiera się także ogrzewanie gazowe. 

 

Świetnym rozwiązaniem, w którym się specjalizujemy, jest zainstalowanie pompy ciepła Pułtusk. To najmniej inwazyjne rozwiązanie z wyżej wymienionych. Poza tym posiada wiele korzyści, a jedną z nich stanowi troska o środowisko. Jeżeli mieszkasz w Pułtusku lub okolicy i chcesz postawić na sprawdzone, a zarazem ekologiczne rozwiązanie, pomożemy Ci w profesjonalny sposób zainstalować pompę ciepła Pułtusk.

 

Pompy ciepła, Pułtusk — dlaczego warto?

 

Postawienie na pompę ciepła Pułtusk to same korzyści. Klienci często obawiają się, że może to być drogie rozwiązanie. Tak naprawdę instalacja takiej pompy ciepła Pułtusk to mało inwazyjna metoda. Nie musisz posiadać dodatkowej kotłowni, nie dotyczy Cię także problem magazynowania opału. W przypadku gazu niezbędne jest podłączenie go do systemu, co również oznacza dodatkowe koszty. Kwota do uiszczenia za pompę ciepła Pułtusk wiąże się z kupnem i montażem. Gwarantujemy Ci konkurencyjną cenę, która może okazać się korzystniejsza niż instalacja alternatywnych systemów grzewczych.

 

Pompa ciepła Pułtusk to inwestycja na długie lata. Dobrze zamontowana może służyć nawet do 20 lat. Jest również bardzo wydajna. Modele, które oferujemy, skutecznie ogrzewają mieszkanie nawet przy temperaturze -20°. Wykorzystuje przy tym również mało energii elektrycznej, dzięki czemu w Twoim domowym budżecie zostanie więcej pieniędzy na inne wydatki. Pompy ciepła Pułtusk, oprócz ogrzewania powietrza w domu, świetnie nadają się również do ogrzewania wody. Natomiast zimą mogą służyć jako system chłodzenia, co wyklucza konieczność instalowania klimatyzacji.

 

Pompa ciepła Pułtusk

 

Jesteśmy firmą posiadającą wiele lat doświadczenia w instalowaniu pomp ciepła Pułtusk. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy do pracy podchodzą bardzo rzetelnie i sumiennie. Zdobyli świetne kwalifikacje oraz cały czas je podnoszą poprzez różne szkolenia. Jeżeli posiadasz nieruchomość w Pułtusku i chcesz postawić na sprawdzoną firmę, która fachowo zainstaluje pompę ciepła, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, a w razie pytań rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Pompa ciepła Pułtusk

Pompa ciepła Pułtusk - Wentotech

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż fotowoltaiki, panele fotowoltaiczne w miastach:

 

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż pomp ciepła w miastach:

 

wentotech@gmail.com

 

Regon: 146832760

NIP: 7611508234

 

Marii Dąbrowskiej 3/6, 06-300 Przasnysz

 

tel kom 607 785 611
(bezpośredni kontakt do właściciela

 

tel +48 222 66 22 97
(centrala przełączy do dostępnego specjalisty)

 

Kontakt