O firmie

Wentotech to firma działająca na terenie całej Polski. Zajmująca się przede wszystkim montażem i serwisem klimatyzacji, pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz rekuperacją w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach i lokalach usługowych. Służymy doradztwem w doborze urządzenia pod względem położenia, mocy, wielkości oraz świadczymy serwisy gwarancyjne i pozagwarancyjne. Firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy posługujący się profesjonalnym sprzętem. Każdy z naszych instalatorów posiada wszelkie potrzebne certyfikaty oraz uprawnienia.

Kontakt

Możesz nam zaufać!

Pracownicy są systematycznie szkoleni. Dokonujemy wszelkich starań by nasze realizacje były na jak najwyższym poziomie technicznym, nie zapominając o walorach estetycznych wykonywanych instalacji. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań.

wentotech.pl

Społeczność

Dołącz do naszej społeczności i razem przyczyniajmy się do tworzenia bardziej ekologicznego i energooszczędnego świata.

Ochrona środowiska

Naszym celem jest nie tylko dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, ale także aktywne działanie na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Wzorowa współpraca

Dbamy o każdy szczegół projektu, zapewniając kompleksowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Innowacyjność

Dzięki naszym zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, zapewniamy naszym klientom nie tylko efektywność energetyczną, ale także znaczące oszczędności finansowe i komfort termiczny.

Jesteśmy firmą z bogatym i wieloletnim doświadczeniem

Współpracuj z nami

Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami. Zapewniamy bezproblemową obsługę i gwarancję od 2 do 5 lat na sprzęt, jak również montaż. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Obserwuj nas

Obserwuj nas na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia profilu firmy na Facebooku, gdzie publikujemy aktualne oferty i realizacje.

Zobacz jak oceniają nas dotychczasowi klienci

Kontakt

Wentotech.pl

Marii Dąbrowskiej 3/6, 06-300 Przasnysz

NIP: 7611508234

REGON: 146832760

 wentotech@gmail.com

 +48 222 66 22 97

 +48 607 785 611

 Obserwuj nas

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż fotowoltaiki, paneli fotowoltaicznych w miastach:

Obsługujemy instalacje / montaż oraz sprzedaż pomp ciepła w miastach:

2024 | Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu | Wszelkie prawa zastrzeżone